Franke Turbo Elite TE-75 Drvič odpadu

Extra zľava  17,20 € | Platí len do 21.7.2024. Zľava sa odpočíta v košíku.
Obj. číslo: 134.0535.241
Na objednávku
344,00 €
+ Pridať do setu

Ponúkame prvotriedny kuchynský odpadkový drvič Franke Turbo Elite TE-75, ktorý je spojením vysoko kvalitnej práce a skvelého výkonu.

Popis produktu

Popis produktu Franke Turbo Elite TE-75 Drvič odpadu

Ponúkame prvotriedny kuchynský odpadkový drvič Franke Turbo Elite TE-75, ktorý je spojením vysoko kvalitnej práce a skvelého výkonu. Tento drvič s výkonom 550 W a 0,75 HP dokáže efektívne a rýchlo spracovať váš kuchynský odpad pri 2 700 otáčkach za minútu.

S rozmery 200 × 371 mm je navrhnutý tak, aby sa dokonale hodil do vašej kuchyne. Je určený pre montáž do štandardného otvoru 3 1/2", čo…

Obsah balenia

 • odtoková armatúra na bezproblémové prepojenie s akýmkoľvek typom drezu
 • pneumatický spínač chróm
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Turbo Elite TE-75 Drvič odpadu

Základné parametre

Záruka
2 roky
Výkon
550 W

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
8,81 kg
Čistá hmotnosť (kg)
7,75 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
430 x 220 x 220
FAQ
Používame odpadovú nádrž. Môžeme mať drvič odpadu?

Odpoveď je jednoznačne ÁNO. Septik vo vhodnej veľkosti sa dá jednoducho prispôsobiť systému na likvidáciu odpadu. K systémom so septikom navrhnutým pre umývačku riadu alebo práčku je takisto možné pripojiť systém na likvidáciu odpadu. Pri každodennom používaní systém na likvidáciu odpadu z potravín spotrebuje v priemere asi také isté množstvo vody ako 1 spláchnutie záchoda.

Ako je to so životným prostredím? Neškodí mu používanie drvičov odpadu?

Práve naopak, vôbec nie. V priebehu desaťročí nezávislé medzinárodné výskumy dokázali, že používanie systému na likvidáciu odpadu je najbezpečnejší, najjednoduchší a najekologickejší spôsob, ako zlikvidovať zvyšky jedla podliehajúce prirodzenému rozkladu. Systémy na likvidáciu odpadu výrazne pomáhajú znižovať objemy v skládkach a v niektorých regiónoch krajiny sa potravinový odpad zo systémov na likvidáciu recykluje a využíva ako hnojivo.

Ako správne inštalovať drvič odpadu?

Čo presne znamenajú systémy BIO SHIELD a TORQUE MASTER?

Všetky drviče Franke Turbo Elite sú vybavené antibakteriálnym systémom BIO SHIELD a drviacim systémom TORQUE MASTER.

Antibakteriálny systém BIO SHIELD

Špeciálna úprava a konštrukcia drviacej komory, ktorá účinne zabraňuje tvorbe zápachu a znižuje výskyt širokého spektra mikroorganizmov.

Drviaci systém TORQUE MASTER

Vyvážený drviaci systém, ktorý dokonale eliminuje všetky vibrácie. Navyše v kombinácii s nerezovými drviacimi komponentmi zaručuje maximálnu životnosť a tichý chod drviča odpadu.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Turbo Elite TE-75 Drvič odpadu

Otázky a odpovede

 • Milan
  29.5.2021
  Dobrý deň. Zaujimalo by ma či je možné drvič namontovať na umyvadlo Blanco Legra 6 S Compact antracit. Keďže to ma 2 umyvadla, chcel by som to namontovať na to menšie nakoľko pod velkym mi potom vychadza otvor v stene asi 17-18m. Pod malým mam otvor v stene asi 23cm. Ešte by som sa rozhodol. Len ma zaujimaju tie dve umyvadla, a či je k tomu všetko prislušenstvo ale treba objednať ešte niečo.
  Fedor
  1.6.2021

  Dobrý deň,

  áno, je možné osadiť drvič aj na bočnú vaničku.

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

 • Peter Goláň
  29.1.2019
  1. Je možné z tohto drviča jednoducho vybrať gumovú manžetu vrchom a vyčistiť ju? 2. Existuje firma, ktorá robí pozáručné opravy? 3. Sú dostupné náhradné diely (gumová manžeta...)
  Fedor
  17.7.2019

  Dobrý deň, 

  preverujeme momentálne túto požiadavku. Budeme Vás v krátkom čase informovať na Vašej mailovej adrese. 

  Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj