Doprava

Naším cieľom je, aby ste od nás tovar dostali v poriadku a včas. Vynikáme preto veľkou skladovou zásobou, ktorú neustále rozširujeme a spolupracujeme s preverenými prepravnými spoločnosťami.

Termíny dodania


Tovar skladom

Ak si objednáte tovar skladom, expedujeme ho do 2-3 pracovných dní odo dňa, kedy vám telefonicky alebo e-mailom potvrdíme objednávku. Vo výnimočných prípadoch sa môže expedícia oneskoriť, o všetkom budete informovaní telefonicky alebo e-mailom.

Neskladový tovar

Tovar, ktorý nemáme skladom, zasielame podľa dodacích termínov našich dodávateľov. Ohľadom dostupnosti budete informovaní telefonicky alebo e-mailom.

Ak si objednáte v rámci jednej objednávky viac druhov tovaru, pri ktorých sú uvedené rozličné dodacie lehoty, expedujeme celú objednávku v rámci jednej zásielky. Dodanie sa preto vždy odvíja od tovaru s najdlhšou dodacou lehotou.

Spôsob dopravy


Spolupracujeme s balíkovou prepravnou spoločnosťou Slovak Parcel Service - SPS a prepravnou spoločnosťou Toptrans, ktorá rozváža rozmerné balíky a palety.

Prepravná spoločnosť Slovak Parcel Service - SPS

cena dopravy
doručenie na adresu: 6,-€ s DPH
osobný odber v SPS balíkovo alebo Alzaboxe: 3,40,-€ s DPH

(0,- € s DPH pri produktoch s označením „doprava zadarmo“,v ostatných prípadoch je cena za dopravu uvedená v nákupnom košíku )

Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou v pracovných dňoch od 8:00 do 18:00 hod. V prípade, že prvý pokus o doručenie nie je úspešný, doručuje sa zásielka automaticky ďalší pracovný deň. Pokiaľ ani na druhý pokus nie je zásielka doručená, automaticky je uložená na najbližšom depe prepravnej spoločnosti na dobu 7 dní. Tu si ju môžete po predchádzajúcej dohode vyzdvihnúť alebo si dohodnúť iný spôsob doručenia. O všetkom ste informovaný prostredníctvom SMS a e-mailu. Táto služba je bez príplatku.
Dopravca nezabezpečuje vynášku na poschodie.

Prepravná spoločnosť Toptrans

Tovar je doručovaný prepravnou spoločnosťou v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00 hod. V prípade nezastihnutia na uvedenej adrese v deň doručenia bude zásielka doručovaná nasledujúci pracovný deň a potom bude uložená na najbližšom depe k vyzdvihnutiu. Táto služba je bez príplatku.

cena dopravy
doručenie na adresu: 6,-€ s DPH

Osobný odber na prevádzke: REMAR

Pri osobnom odbere Vám bude účtovaný manipulačný poplatok 1,-€​ s DPH.

Osobný odber je možný na prevádzke predávajúceho na adrese Panónska cesta 4, 851 04 Bratislava, v pracovných dňoch počas otváracích hodín medzi 10.00 -18.00 hodinou, v inom termíne len na základe dohody prostredníctvom e-mailu alebo telefonického rozhovoru na čísle 02/209 24 800.

Pozrite si mapu kde nás nájdete

Pre Vašu objednávku sa môžete zastaviť až po obdržaní informačného e-mailu a sms správy. V prípade ak sa pre tovar zastavíte skôr, hrozí, že Vami objednaný tovar ešte nie je prichystaný k vyzdvihnutiu.

Doprava do zahraničia


Objednávku v našom internetovom obchode si môžu vytvoriť aj zákazníci z Rakúska a Maďarskej republiky. V takomto prípade bude cena dopravy vyrátaná na základe charakteristiky tovaru. Pre objednanie dopravy do týchto krajín nás neváhajte kontaktovať na info@drezyonline.sk.
Tovar do zahraničia neodosielame na dobierku.

%
Limitovaný výpredaj