Franke Turbo Elite TE-50 Drvič odpadu

Extra zľava  14,95 € | Platí len do 16.6.2024. Zľava sa odpočíta v košíku.
Obj. číslo: 134.0535.229
Skladom
v predajni už 18.06.2024 / 19.06.2024 u vás doma
299,00 €
+ Pridať do setu

Spoliehajte sa na Franke Turbo Elite TE-50, kompaktný odpadkový drvič, ktorý vám pomôže udržať vašu kuchyňu čistú a organizovanú.

Popis produktu

Popis produktu Franke Turbo Elite TE-50 Drvič odpadu

Spoliehajte sa na Franke Turbo Elite TE-50, kompaktný odpadkový drvič, ktorý vám pomôže udržať vašu kuchyňu čistú a organizovanú.

Vďaka svojim rozmerom 200 × 345 mm sa tento drvič ľahko zmestí do akejkoľvek kuchynskej linky, bez toho, aby zbytočne zaberal priestor. Franke Turbo Elite TE-50 je poháňaný motorom s výkonom 375 W a rýchlosťou 2 600 otáčok za minútu, takže sa ľahko a efektívne…

Obsah balenia

  • odtoková armatúra na bezproblémové prepojenie s akýmkoľvek typom drezu
  • pneumatický spínač chróm
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Turbo Elite TE-50 Drvič odpadu

Základné parametre

Záruka
2 roky
Výkon
375 W

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
7,95 kg
Čistá hmotnosť (kg)
6,85 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
430 x 220 x 220
FAQ
Používame odpadovú nádrž. Môžeme mať drvič odpadu?

Odpoveď je jednoznačne ÁNO. Septik vo vhodnej veľkosti sa dá jednoducho prispôsobiť systému na likvidáciu odpadu. K systémom so septikom navrhnutým pre umývačku riadu alebo práčku je takisto možné pripojiť systém na likvidáciu odpadu. Pri každodennom používaní systém na likvidáciu odpadu z potravín spotrebuje v priemere asi také isté množstvo vody ako 1 spláchnutie záchoda.

Ako je to so životným prostredím? Neškodí mu používanie drvičov odpadu?

Práve naopak, vôbec nie. V priebehu desaťročí nezávislé medzinárodné výskumy dokázali, že používanie systému na likvidáciu odpadu je najbezpečnejší, najjednoduchší a najekologickejší spôsob, ako zlikvidovať zvyšky jedla podliehajúce prirodzenému rozkladu. Systémy na likvidáciu odpadu výrazne pomáhajú znižovať objemy v skládkach a v niektorých regiónoch krajiny sa potravinový odpad zo systémov na likvidáciu recykluje a využíva ako hnojivo.

Ako správne inštalovať drvič odpadu?

Čo presne znamenajú systémy BIO SHIELD a TORQUE MASTER?

Všetky drviče Franke Turbo Elite sú vybavené antibakteriálnym systémom BIO SHIELD a drviacim systémom TORQUE MASTER.

Antibakteriálny systém BIO SHIELD

Špeciálna úprava a konštrukcia drviacej komory, ktorá účinne zabraňuje tvorbe zápachu a znižuje výskyt širokého spektra mikroorganizmov.

Drviaci systém TORQUE MASTER

Vyvážený drviaci systém, ktorý dokonale eliminuje všetky vibrácie. Navyše v kombinácii s nerezovými drviacimi komponentmi zaručuje maximálnu životnosť a tichý chod drviča odpadu.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Turbo Elite TE-50 Drvič odpadu

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj