Košové systémy Franke - funkčné a ekologické riešenie pre vašu kuchyňu

Upratovanie po jedle môže byť oveľa jednoduchšie s košovými systémami od Franke. Tieto systémy triedenia odpadu sú ideálne pre domácnosti, ktoré dbajú na ochranu životného prostredia a sledujú ekologické trendy.

Funkčné detaily pre pohodlné používanie:

Franke ponúka odpadkové koše s funkčnými detailmi pre komfortné ovládanie, dokonalé využitie priestoru a optimálnu hygienu. V ponuke nájdete modely pre zabudovanie do skrinky v niekoľkých veľkostiach a pre rôzne typy skriniek.

Košové systémy Franke

Aktívny uhlíkový filter:

V zásuvke/polici niektorých ponúkaných košov je zabudovaný aktívny uhlíkový filter, ktorý pohlcuje nepríjemné pachy. Konkrétne sa jedná o odpadkové koše FX, 300, 350 a Solo. U radu Garbo je možné dokúpiť viečka s aktívnym uhlíkovým filtrom na rôzne veľkosti košov.

Aktívny uhlíkový filter

Plnovýsuvy:

Koše 350, Trolley Vario a Easysort sa vkladajú do zásuvky s plnovýsuvom, ktorá je osadená podlhovastým relingom alebo vysokou bočnicou. Pre tieto odpadkové koše odporúčame plnovýsuvy firiem Blum, Grass alebo Hettich. U košov FX, 300 a Garbo je súčasťou balenia plnovýsuv s tlmením, ktoré zaručuje tichý dojazd.

Rozlíšenie košov:

Potrebujete ľahko a jednoducho rozlíšiť jednotlivé koše na odpadky? Pomocou farebných klipov to bude jednoduché. Sú vhodné do všetkých košov radu Cube a do koša Trolley Vario.

Kompletnú ponuku košových systémov Franke nájdete na našej stránke v časti košové systémy.

Ponorte sa do sveta Franke a objavte rôzne možnosti triedenia odpadu, ktoré vám ponúkajú naše košové systémy. Staňte sa ekologicky zodpovednejšími a zjednodušte si život v kuchyni s produktami Franke.

%
Limitovaný výpredaj