Franke Turbo Elite Slim TE-75S Drvič odpadu

Extra zľava  16,30 € | Platí len do 21.7.2024. Zľava sa odpočíta v košíku.
Obj. číslo: 134.0607.344
Skladom
v predajni už 23.07.2024 / 24.07.2024 u vás doma
326,00 €
+ Pridať do setu

S výkonným drvičom odpadu Franke Turbo Elite Slim TE-75S budete mať v kuchyni dokonalého pomocníka, ktorý vám pomôže s efektívnou likvidáciou bioodpadu.

Popis produktu

Popis produktu Franke Turbo Elite Slim TE-75S Drvič odpadu

S výkonným drvičom odpadu Franke Turbo Elite Slim TE-75S budete mať v kuchyni dokonalého pomocníka, ktorý vám pomôže s efektívnou likvidáciou bioodpadu.

Pre svoje kompaktné rozmery 158 × 386 mm sa zmestí do väčšiny kuchýň bez toho, aby zaberal príliš veľa miesta. Napriek svojej malej veľkosti však ponúka výkonný motor s výkonom 550 W a otáčkami 2 700 za minútu.

Montáž je jednoduchá a pohodlná,…

Obsah balenia

  • drvič
  • pneumatický spínač - chróm
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Turbo Elite Slim TE-75S Drvič odpadu

Základné parametre

Výkon
550 W

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
5,7 kg
Čistá hmotnosť (kg)
5 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
225 x 225 x 455
FAQ
Používame odpadovú nádrž. Môžeme mať drvič odpadu?

Odpoveď je jednoznačne ÁNO. Septik vo vhodnej veľkosti sa dá jednoducho prispôsobiť systému na likvidáciu odpadu. K systémom so septikom navrhnutým pre umývačku riadu alebo práčku je takisto možné pripojiť systém na likvidáciu odpadu. Pri každodennom používaní systém na likvidáciu odpadu z potravín spotrebuje v priemere asi také isté množstvo vody ako 1 spláchnutie záchoda.

Ako je to so životným prostredím? Neškodí mu používanie drvičov odpadu?

Práve naopak, vôbec nie. V priebehu desaťročí nezávislé medzinárodné výskumy dokázali, že používanie systému na likvidáciu odpadu je najbezpečnejší, najjednoduchší a najekologickejší spôsob, ako zlikvidovať zvyšky jedla podliehajúce prirodzenému rozkladu. Systémy na likvidáciu odpadu výrazne pomáhajú znižovať objemy v skládkach a v niektorých regiónoch krajiny sa potravinový odpad zo systémov na likvidáciu recykluje a využíva ako hnojivo.

Ako správne inštalovať drvič odpadu?

Čo presne znamenajú systémy BIO SHIELD a TORQUE MASTER?

Všetky drviče Franke Turbo Elite sú vybavené antibakteriálnym systémom BIO SHIELD a drviacim systémom TORQUE MASTER.

Antibakteriálny systém BIO SHIELD

Špeciálna úprava a konštrukcia drviacej komory, ktorá účinne zabraňuje tvorbe zápachu a znižuje výskyt širokého spektra mikroorganizmov.

Drviaci systém TORQUE MASTER

Vyvážený drviaci systém, ktorý dokonale eliminuje všetky vibrácie. Navyše v kombinácii s nerezovými drviacimi komponentmi zaručuje maximálnu životnosť a tichý chod drviča odpadu.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Turbo Elite Slim TE-75S Drvič odpadu

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj