Franke sada tesnení 35 mm

Obj. číslo: 133.0017.711
Na objednávku
5,00 €

sada tesnení, priemer 35 mm

Popis produktu

Popis produktu Franke sada tesnení 35 mm

sada tesnení, priemer 35 mm

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke sada tesnení 35 mm

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
FAQ
Na čo a prečo používať doplnky a príslušenstvo?

Príslušenstvo Franke v podobe rôznych misiek, prípravných dosiek, tácok, roštov, košov vám uľahčí prácu v kuchyni a zároveň pomôže udržať vašu kuchyňu a prípravnú plochu čistú a usporiadanú, takže si prípravu jedla oveľa viac užijete.

Čo znamenajú doplnky All-In?

Ide o chytrý, flexibilný systém až siedmich doplnkov s nekonečným použitím, ktoré môžu byť použité s akýmkoľvek kuchynským drezom do veľkosti vane drezu 540 mm a dokonale sa hodí ku všetkým drezom Franke. Dostupné v troch rôznych setoch.

Ako správne plniť dávkovač saponátu?

Plníte dávkovač saponátu na dreze zo spodu? Ukážeme vám, ako je to správne.

Ako môžem vyriešiť problém s upchávaním dávkovača saponátu?

Ak chcete znížiť pravdepodobnosť upchatia, pridajte do hustejších koncentrovaných tekutých saponátov vodu (v pomere 1/3 vody k 2/3 saponátu). Tiež odporúčame pravidelne dávkovač čistiť.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke sada tesnení 35 mm

Otázky a odpovede

 • Milan
  12.1.2023
  Dobrý deň, prosím vás je táto sada tesnení vhodná na drezovú batériu FC 9541.085? Ďakujem. Milan
  Fedor
  12.1.2023

  Dobrý deň,

  v prípade záujmu o overenie kompatibility tesnení ako náhradného dielu na Vašu batériu Franke, je potrebné vypísať formulár cez nasledujúci link - https://www.drezy-franke.sk/dopyt-nahradnych-dielov - do prílohy, prosím, priložte fotku štítka, ktorý sa nachádza na jednej z hadičiek. Následne Vám kolegovia do 48 hodín budú vedieť povedať presné kódové označenie tesnení, ich cenu a dostupnosť.

  Ďakujeme a prajeme pekný deň.

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj