Franke FD 300

Skladom
v predajni už 25.09.2023 / 26.09.2023 u vás doma
26,00 €
+ Pridať do setu

Prineste do svojej kuchyne praktickosť a štýl s dávkovačom saponátu Franke FD 300. S jeho chrómovaným povrchom, jednoduchým horným plnením…

Popis produktu

Popis produktu Franke FD 300

Dávkovač saponátu Franke FD 300 - perfektný doplnok pre vašu kuchyňu

Estetika a praktickosť v jednom? S dávkovačom saponátu Franke FD 300 to je jednoduché. Tento kuchynský dávkovač saponátu je nielen užitočným pomocníkom, ale aj elegantným doplnkom, ktorý dodáva kuchyni štýl. Vďaka svojmu chrómovanému povrchu a minimalistickému dizajnu sa hodí do každej modernej kuchyne.

Dávkovač saponátu…

Obsah balenia

  • dávkovač
  • plastová nádoba na saponát
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke FD 300

Základné parametre

objem
300 ml

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,3 kg
Čistá hmotnosť (kg)
0,3 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
260 x 120 x 70
FAQ
Na čo a prečo používať doplnky a príslušenstvo?

Príslušenstvo Franke v podobe rôznych misiek, prípravných dosiek, tácok, roštov, košov vám uľahčí prácu v kuchyni a zároveň pomôže udržať vašu kuchyňu a prípravnú plochu čistú a usporiadanú, takže si prípravu jedla oveľa viac užijete.

Čo znamenajú doplnky All-In?

Ide o chytrý, flexibilný systém až siedmich doplnkov s nekonečným použitím, ktoré môžu byť použité s akýmkoľvek kuchynským drezom do veľkosti vane drezu 540 mm a dokonale sa hodí ku všetkým drezom Franke. Dostupné v troch rôznych setoch.

Ako správne plniť dávkovač saponátu?

Plníte dávkovač saponátu na dreze zo spodu? Ukážeme vám, ako je to správne.

Ako môžem vyriešiť problém s upchávaním dávkovača saponátu?

Ak chcete znížiť pravdepodobnosť upchatia, pridajte do hustejších koncentrovaných tekutých saponátov vodu (v pomere 1/3 vody k 2/3 saponátu). Tiež odporúčame pravidelne dávkovač čistiť.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke FD 300

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke