Franke diel sifónu pre úsporu miesta 1313.07

Obj. číslo: 112.0006.411
Skladom
v predajni už 27.05.2024 / 28.05.2024 u vás doma
5,00 €

Franke diel sifónu pre úsporu miesta.

Popis produktu

Popis produktu Franke diel sifónu pre úsporu miesta 1313.07

Franke diel sifónu pre úsporu miesta.

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke diel sifónu pre úsporu miesta 1313.07

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Výška, šírka, dĺžka (mm)
50 x 260 x 50
FAQ
Na čo a prečo používať doplnky a príslušenstvo?

Príslušenstvo Franke v podobe rôznych misiek, prípravných dosiek, tácok, roštov, košov vám uľahčí prácu v kuchyni a zároveň pomôže udržať vašu kuchyňu a prípravnú plochu čistú a usporiadanú, takže si prípravu jedla oveľa viac užijete.

Čo znamenajú doplnky All-In?

Ide o chytrý, flexibilný systém až siedmich doplnkov s nekonečným použitím, ktoré môžu byť použité s akýmkoľvek kuchynským drezom do veľkosti vane drezu 540 mm a dokonale sa hodí ku všetkým drezom Franke. Dostupné v troch rôznych setoch.

Ako správne plniť dávkovač saponátu?

Plníte dávkovač saponátu na dreze zo spodu? Ukážeme vám, ako je to správne.

Ako môžem vyriešiť problém s upchávaním dávkovača saponátu?

Ak chcete znížiť pravdepodobnosť upchatia, pridajte do hustejších koncentrovaných tekutých saponátov vodu (v pomere 1/3 vody k 2/3 saponátu). Tiež odporúčame pravidelne dávkovač čistiť.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke diel sifónu pre úsporu miesta 1313.07

Otázky a odpovede

 • Slavka
  11.1.2024
  Dobrý deň. Potrebujem poradiť ohľadne sifónu na drez . Vybrala som si typ Franke basis BFG 611-78 . Aký sifón zvoliť správny ? Ďakujem
  Fedor
  12.1.2024

  Dobrý deň,

  ďakujeme Vám za Váš záujem a otázku týkajúcu sa sifónu pre drez Franke Basis BFG 611-78. Radi by sme Vás informovali, že v balení tohto drezu je už zahrnutý kompletný sifón vhodný práve pre tento model drezu. Sifón obsahuje aj zápachový uzáver a odbočku pre pripojenie umývačky riadu, takže nemusíte hľadať žiadne doplnkové komponenty. Všetko potrebné pre inštaláciu a pohodlné používanie drezu máte v balení.

  V prípade ďalších otázok alebo potreby ďalšej asistencie, neváhajte nás kontaktovať.

  S pozdravom,

  Tím drezy-franke.sk

 • Michal
  11.8.2016
  Dobrý deň,

  chcem sa Vás opýtať, či tento diel sifónu pasuje aj k ostatným značkám napr. k drezu Alveus - Galapagos alebo je to len použiteľné pre drezy značky Franke.

  Ďakujem za odpoveď.
  Fedor
  11.8.2016
  Dobrý deň,

  tento typ sifónu nie je univerzálny. Pokiaľ si však chcete zakúpiť typ drezu značky ALVEUS v dodanom príslušenstve budete mať v rámci komplet sifónu diel odtokovej armatúry pre úsporu miesta.

  Ďakujeme

  DREZYonline.sk
Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj