Franke Andy Chef

Obj. číslo: 112.0619.946
Skladom
v predajni už 23.07.2024 / 24.07.2024 u vás doma
339,00 €

Všetky potrebné pomôcky na varenie máte na dosah ruky - v elegantnom boxe, ktorý dokonale pasuje práve do drezov Franke Box (BXX)

Popis produktu

Popis produktu Franke Andy Chef

Všetky potrebné pomôcky na varenie máte na dosah ruky - v elegantnom boxe, ktorý dokonale pasuje práve do drezov Franke Box (BXX). Súčasťou boxu je miska, doska a nôž. Box môžete umiestniť nielen do priestoru drezu, ale mať ho aj na pracovnej doske ako skvelý doplnok vašej kuchyne.

Prevedenie: Nerez/Čierny plast

Rozmery: 133 × 408 × 200 mm

Cena vr. doplnkov:

Box vr. doplnkov: Miska, drevená…

Obsah balenia

  • miska
  • drevená prípravná doska
  • nôž
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Andy Chef

Základné parametre

Materiál
nerez/plast
Rozmer
133 x 408 x 200 mm

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
4,5 kg
Čistá hmotnosť (kg)
4 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
555 x 405 x 255
FAQ
Na čo a prečo používať doplnky a príslušenstvo?

Príslušenstvo Franke v podobe rôznych misiek, prípravných dosiek, tácok, roštov, košov vám uľahčí prácu v kuchyni a zároveň pomôže udržať vašu kuchyňu a prípravnú plochu čistú a usporiadanú, takže si prípravu jedla oveľa viac užijete.

Čo znamenajú doplnky All-In?

Ide o chytrý, flexibilný systém až siedmich doplnkov s nekonečným použitím, ktoré môžu byť použité s akýmkoľvek kuchynským drezom do veľkosti vane drezu 540 mm a dokonale sa hodí ku všetkým drezom Franke. Dostupné v troch rôznych setoch.

Ako správne plniť dávkovač saponátu?

Plníte dávkovač saponátu na dreze zo spodu? Ukážeme vám, ako je to správne.

Ako môžem vyriešiť problém s upchávaním dávkovača saponátu?

Ak chcete znížiť pravdepodobnosť upchatia, pridajte do hustejších koncentrovaných tekutých saponátov vodu (v pomere 1/3 vody k 2/3 saponátu). Tiež odporúčame pravidelne dávkovač čistiť.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Andy Chef

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke
%
Limitovaný výpredaj