Easy Click tlačítko

32,00 €
Skladom
v predajni už 28.09.2021 / 29.09.2021 u vás doma
Easy Click tlačítko
Popis produktu

Popis produktu Easy Click tlačítko

Easy Click tlačítko pre drezy: MTG, FSG, BWX, MYX, KNG

...celý popis produktu
Parametre

Parametre produktu Easy Click tlačítko

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,18 kg
Čistá hmotnosť (kg)
0,16 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
140 x 40 x 40
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Easy Click tlačítko

Otázky a odpovede

 • Andrej Novotný
  5.1.2019
  Dobry den. Pri mkntazi drezu sa nam stratila mala plastova suciastka z excentra Alveus. Kedze nikde nie je mozne zohnat nahradny diel, zhanam ine excentricke ovladanie. Toto tlacidlo, obsahuje aj cely mechanizmus, teda tu plastovu cast ktlra sa upevnuje do drezu a pripaja sa ku nej bovden?
  Fedor
  17.7.2019

  Dobrý deň, 

  tento produkt obsahuje len tlačítko. Pre správny výber k drezu Alveus Vás v prípade záujmu poprosíme kontaktovať nás na našej mailovej adrese aj s presným typom drezu, ktorý máte, poprípade jeho fotografiou. 

  Ďakujeme a prajeme príjemný zvyšok dňa

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke