Grohe Essentials Cube - Jednoduchý háčik, chróm

15,21 €
na sklade
v predajni už 23.07.2019 / 24.07.2019 u vás doma
Obj. číslo: 40511001
Věšák na župany GROHE Essentials Cube – nechte své župany vyniknoutProstřednictvím těchto pevných a stylových věšáků GROHE Essentials Cube můžete své pohodlné župany hrdě pověsit na libovolné místo v koupelně, na kterém vám budou snadno k dispozici. Díky chromovému povrchu GROHE StarLight®, který dodává věšáku elegantní, zářivý vzhled, se z něj stane třešnička na dortu vaší dokonalé koupelny.Kvalita GROHE: výkon a preciznost v každém detailuQuickFix: Snadná, rychlá a bezproblémová instalace s krytými šroubyChromový povrch GROHE StarLight®: mimořádně odolný vůči poškrábání a znečištěníModerní a minimalistický design, který tvoří dokonalou kombinaci s jakýmkoliv koupelnovým interiéremPříslušenství GROHE Essentials Cube – ostré hrany a čtvercové krytíHledáte koupelnové příslušenství vhodné k vaší čtvercové baterii? Příslušenství řady GROHE Essentials Cube představuje svými čtvercovými tvary a rovnými liniemi dokonalou kombinaci s jakýmkoliv produktem naší společnosti z řady Cube. Chromový povrch GROHE StarLight® u produktů napříč celou řadou podtrhuje precizní zpracování každého kusu.Specifikace:Materiál: kovskryté upevněníGROHE StarLight®
Popis produktu

Popis produktu Grohe Essentials Cube - Jednoduchý háčik, chróm

Věšák na župany GROHE Essentials Cube – nechte své župany vyniknout

Grohe StarLight
Prostřednictvím těchto pevných a stylových věšáků GROHE Essentials Cube můžete své pohodlné župany hrdě pověsit na libovolné místo v koupelně, na kterém vám budou snadno k dispozici. Díky chromovému povrchu GROHE StarLight®, který dodává věšáku elegantní, zářivý vzhled, se z něj stane třešnička na dortu vaší dokonalé koupelny.

  • Kvalita GROHE: výkon a preciznost v každém detailu
  • QuickFix: Snadná, rychlá a bezproblémová instalace s krytými šrouby
  • Chromový povrch GROHE StarLight®: mimořádně odolný vůči poškrábání a znečištění
  • Moderní a minimalistický design, který tvoří dokonalou kombinaci s jakýmkoliv koupelnovým interiérem

Příslušenství GROHE Essentials Cube – ostré hrany a čtvercové krytí

Hledáte koupelnové příslušenství vhodné k vaší čtvercové baterii? Příslušenství řady GROHE Essentials Cube představuje svými čtvercovými tvary a rovnými liniemi dokonalou kombinaci s jakýmkoliv produktem naší společnosti z řady Cube. Chromový povrch GROHE StarLight® u produktů napříč celou řadou podtrhuje precizní zpracování každého kusu.Specifikace:

Materiál: kov
skryté upevnění
GROHE StarLight®

...celý popis produktu
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Grohe Essentials Cube - Jednoduchý háčik, chróm

Iné parametre

Záruka
60 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,2 kg
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Grohe Essentials Cube - Jednoduchý háčik, chróm

Hodnotenia

Grohe AG je najväčším európskym výrobcom sanitárnej techniky, vrátane kuchynských a kúpeľňových vodovodných batérií a sprchových systémov. Grohe má v tomto segmente celosvetový trhový podiel vo výške približne 8 %. Centrála spoločnosti Grohe sa nachádza v nemeckom Düsseldorfe a má zastúpenie v mnohých častiach sveta, vrátane Slovenskej republiky so sídlom v Prahe.
Grohe má šesť výrobných závodov: 3 v Nemecku (Hemer, Lahr, Porta Westfalica), 1 v Portugalsku (Albergaria-a-Velha), 1 v Thajsku (Rayong Province) a 1 v Kanade (Mississauga). Spoločnosť zamestnáva celkom 9300 ľudí, vrátane 3500 zamestnancov, ktorí pracujú pre jej čínsku dcérsku spoločnosť Joyou.

...viac o značke