Franke Impact IMG 651

279,00 €
Skladom / doprava zadarmo
v predajni už 02.06.2020 / 03.06.2020 u vás doma
+ Pridať do setu
Príprava otvorov zadarmo!
K tomuto produktu máte možnosť v nákupnom košíku zvoliť vyhotovenie otvorov priamo do drezu pohodlne a bez poplatku navyše. Zistiť viac
Franke Impact IMG 651 predstavuje praktické riešenie drezového priestoru s rozdelením na dve vaničky a odkvapkávaciu plochu na ľubovoľnej strane. Drez je obojstranný, čo Vám umožňuje rozhodnúť sa pri montáži či orientácia vaničky bude na pravej alebo ľavej strane, podľa toho ako Vám to vyhovuje. Hlavná vanička o hĺbke 220 mm je doplnená o prídavnú vaničku s hĺbkou 130 mm. Drez Vám teda poskytuje dostatočný priestor pre manipuáciu aj s rozmernejšími kusmi riadu.
Popis produktu

Popis produktu Franke Impact IMG 651

  • granit
  • na pracovnú dosku
  • jednodrez s prídavnou vaničkou a odkvapom
  • univerzálny obojstranný drez

Fragranitového drez IMPACT IMG 651 je praktický drez s odkvapávacou plochou. Šírka skrinky potrebná pre umiestnenie drezu je od 600 mm. Rozmery drezu sú 970 x 500 mm. Hlavná priestranná vanička s rozmermi 340 x 400 mm s hĺbkou skvelých 220 mm je doplnená aj o menšiu prídavnú vaničku s rozmermi 160 x 302 mm s hĺbkou 130 mm, čo Vám zaručí, že komfortne umyjete aj väčšie panvice či naplníte vodou aj hlboké hrnce. Menšia vanička je taktiež skvelým pomocníkom pri umývaní ovocia či zlievaní cestovín.

Môžete si vybrať zo širokej škály farebného prevedenia drezu. Je farebne stály a odoláva aj opakovaným zmenám horúcich a studených tekutín a nádob. Povrch drezu pôsobí uhladene a nadčasovo. Drez je obojstranný, čo Vám umožňuje rozhodnúť sa pri montáži či orientácia vaničky bude na pravej alebo ľavej strane, podľa toho ako Vám to vyhovuje.

Kuchynské granitové drezy FRANKE sú vhodné pre vašu kuchyňu a spolu s kuchynskými batériami FRANKE budú dotvárať nevšedný estetický dojem. Drezy od švajčiarskeho výrobcu FRANKE sú zárukou maximálnej kvality a nadčasového dizajnu.

...celý popis produktu

Obsah balenia

  • sifón pre úsporu miesta 6/4 s odbočkou na umývačku riadu
  • excentrické ovládanie
  • 3 1/2 výpusť so sitkom
  • nerezová miska
  • 2 predvŕtané otvory na vyklepnutie

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Impact IMG 651

Základné parametre

Materiál
granit
Rozmery drezu
970 x 500 mm
Rozmery výrezu
950 x 480 mm
Rozmery vaničky
340 x 400 mm
Minimálna šírka skrinky
60 cm
Šírka drezu
91 a viac cm
Hĺbka vaničky
220/130 mm
Excentrické ovládanie
áno
Montáž drezu
na pracovnú dosku
Tvar drezu
jednodrez s prídavnou vaničkou a odkvapom
Orientácia drezu
univerzálny obojstranný drez

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
19,08 kg
Čistá hmotnosť (kg)
18,08 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
260 x 1070 x 590
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Impact IMG 651

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke