Franke Euroform EFN 610

77,00 €
Skladom / doprava zadarmo
v predajni už 12.12.2019 / 13.12.2019 u vás doma
+ Pridať do setu
Príprava otvorov zadarmo!
K tomuto produktu máte možnosť v nákupnom košíku zvoliť vyhotovenie otvorov priamo do drezu pohodlne a bez poplatku navyše. Zistiť viac
Nerezový drez Franke Euroform EFN 610 predstavuje komfortnú klasiku v čistých líniách.
Popis produktu

Popis produktu Franke Euroform EFN 610

 • nerez
 • na pracovnú dosku
 • jednodrez
 • špecifický drez

VÝHODY POUŽITIA NEREZOVÝCH DREZOV

Nadčasová klasika -Vďaka svojmu neutrálnemu zafarbeniu sa dá nerez integrovať do každého kuchynského prostredia. Aj po rokoch pôsobí tento materiál vysokokvalitne a brilantne.

Nehrdzavejúci -Nerez je na základe svojich materiálových vlastností v princípe nehrdzavejúci.

Tepluvzdorný a farebne stály -Nerez je absolútne odolný voči teplotám. Ani priame, dlho pôsobiace slnečné žiarenie nezmení farbu alebo štruktúru tohto vznešeného materiálu.

Hygienický -Metalický povrch nerezu je hladký a bezpórovitý. Vďaka tomu sa na ňom nečistoty a baktérie spravidla len veľmi ťažko usádzajú či rozmnožujú.

Odolný -Vysokokvalitný nerez je prirodzene veľmi odolný voči domácim kyselinám (ako napr. ocot či kyselina citrónová). Okrem toho je nerez odolný aj voči fľakom, ktoré sa môžu vytvoriť napr. po káve alebo ovocí či zelenine.

Ľahká údržba -Nerez si aj pri minimálnej starostlivosti i po desaťročiach zachováva svoju hodnotu a brilanciu. Udržiava sa pomocou bežných čistiacich prostriedkov používaných v domácnosti. Z času na čas je vhodné použiť špeciálny čistiaci prostriedok.

...celý popis produktu

Obsah balenia

 • sitkový ventil 3 1/2 s prepadom
 • sifón pre úsporu miesta 6/4 s odbočkou na umývačku riadu
 • otvor pre batériu ∅ 35 mm

Na stiahnutie:

Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Euroform EFN 610

Základné parametre

Materiál
nerez
Rozmery drezu
510 x 475 mm
Rozmery výrezu
490 x 455 mm
Rozmery vaničky
430 x 320 mm
Minimálna šírka skrinky
50 cm
Hĺbka vaničky
150 mm
Excentrické ovládanie
nie
Montáž drezu
na pracovnú dosku
Tvar drezu
jednodrez
Orientácia drezu
špecifický drez

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
3,5 kg
Čistá hmotnosť (kg)
3,05 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
160 x 520 x 490
Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Euroform EFN 610

Otázky a odpovede

 • Andrej Vesely
  1.12.2016
  Dobry den,

  Chcel by som sa opytat na spojenie drezu FRANKE euroform EFN 610 s drticom IN sink erator 65- je to vhodne spojenie co sa tyka prenasania hluku a vybracii? Otazka smeruje tam, ci k tomuto drticu nie je lepsi pevnejsi drez napriklad z keramiky alebo silgranitu...

  Dakujem a pozdravujem
  Fedor
  2.12.2016
  Dobrý deň,

  drvič odpadu sa dá nainštalovať na všetky typy drezov, ktoré disponujú veľkosťou výpuste 6/4. Ak si chcete zakúpiť nerezový drez a nainštalovať naň drvič odpadu z hľadiska hlučnosti a stability drezu Vám odporúčame si zakúpiť produkt v cenovej ponuke od 140 eur a vyššie.

  Prajem pekný deň
Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke