Franke Centinox

Skladom
v predajni už 25.09.2023 / 26.09.2023 u vás doma
419,00 €
+ Pridať do setu

Franke Centinox je dávkovač saponátu, ktorý kombinuje funkcionalitu a dizajn, a je tak ideálnou voľbou pre každú modernú kuchyňu.

Popis produktu

Popis produktu Franke Centinox

Franke Centinox je dávkovač saponátu s moderným a elegantným hranatým dizajnom, ktorý sa hodí do každej kuchyne. S objemom 250 ml je kompaktný, ale stále poskytuje dostatočný priestor na saponát na pohodlné používanie.

Ďalšou užitočnou vlastnosťou je vrchné plnenie. Táto funkcia umožňuje rýchle a jednoduché dopĺňanie saponátu bez potreby vyberať alebo otočiť dávkovač. To znamená menej neporiadku…

Obsah balenia

  • dávkovač
  • plastová nádoba na saponát
Hľadáte náhradné diely? Viac tu
Parametre

Parametre produktu Franke Centinox

Základné parametre

Materiál
chróm
Rozmer
pre otvor ∅ 25 – 35 mm
objem
250 ml

Iné parametre

Záruka
24 mesiacov
Hrubá hmotnosť (kg)
0,6 kg
Čistá hmotnosť (kg)
0,5 kg
Výška, šírka, dĺžka (mm)
70 x 260 x 120
FAQ
Na čo a prečo používať doplnky a príslušenstvo?

Príslušenstvo Franke v podobe rôznych misiek, prípravných dosiek, tácok, roštov, košov vám uľahčí prácu v kuchyni a zároveň pomôže udržať vašu kuchyňu a prípravnú plochu čistú a usporiadanú, takže si prípravu jedla oveľa viac užijete.

Čo znamenajú doplnky All-In?

Ide o chytrý, flexibilný systém až siedmich doplnkov s nekonečným použitím, ktoré môžu byť použité s akýmkoľvek kuchynským drezom do veľkosti vane drezu 540 mm a dokonale sa hodí ku všetkým drezom Franke. Dostupné v troch rôznych setoch.

Ako správne plniť dávkovač saponátu?

Plníte dávkovač saponátu na dreze zo spodu? Ukážeme vám, ako je to správne.

Ako môžem vyriešiť problém s upchávaním dávkovača saponátu?

Ak chcete znížiť pravdepodobnosť upchatia, pridajte do hustejších koncentrovaných tekutých saponátov vodu (v pomere 1/3 vody k 2/3 saponátu). Tiež odporúčame pravidelne dávkovač čistiť.

Otázky a odpovede

Spýtajte sa odborníka

Otázka k tovaru: Franke Centinox

Hodnotenia

Spoločnosť FRANKE je jedným z najväčších svetových výrobcov nie len kuchynských drezov a batérií, ale aj digestorov s viac ako 70-ročnou skúsenosťou. 

Spoločnosť Franke je inovátorom kuchynského vybavenia, ktorý používa len tie najkvalitnejšie materály a sofistikované systémy. Dizajn spotrebičov a príslušenstva od švajčiarskej značky Franke má naozaj nadštandardné prevedenie výrobkov, ktoré človek obdivuje a chce vlastniť. Kuchyňa s vybavením od výrobcu Franke predčí Vaše očakávania a spríjemní čas strávený rutinnými činnosťami vo Vašej kuchyni.

...viac o značke